WIELOBRANŻOWY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

STWORZYLIŚMY GO DLA NASZYCH KLIENTÓW

LICZY SIĘ EFEKT FINALNY


Preciasa to usługa premium oferowana przez renomowaną pracownię HOLA Design. Została stworzona z myślą o klientach indywidualnych poszukujących najwyższego poziomu usług w zakresie architektury wnętrz. Polega na kompleksowej opiece nad procesem projektowym i wykonawczym. Jego finałem jest przekazanie inwestorowi kluczy do wnętrza całkowicie wykończonego i wyposażonego.

Preciasa jest efektem wieloletniej obecności HOLA Design w branży architektury wnętrz. Pracownia ma na swoim koncie setki zrealizowanych projektów, wśród nich wiele nagrodzonych w krajowych i zagranicznych konkursach. Jej zespół tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji, posiadający ogromną wiedzę oraz doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu. Są ekspertami rozumiejącymi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów polskich i zagranicznych, jurorami w konkursach branżowych, ekspertami regularnie występujących na łamach prasy i w telewizji.

Preciasa oparta jest na wypracowanych przez lata, najwyższych standardach obsługi klienta. To połączenie wiedzy o światowych trendach w architekturze i designie ze świadomością tworzenia przestrzeni, które mają służyć potrzebom użytkowników. To kreatywność i rozmach a przy tym profesjonalizm i rzetelność. Preciasa – doświadczenie luksusu w architekturze wnętrz.