Projektowanie wnętrz

Przestrzeń wyjątkowa

  • Home
  • /
  • Projektowanie wnętrz


Gdyby wszystkie domy i apartamenty miały odpowiadać wyłącznie potrzebom mieszkaniowym oraz jak największej praktyczności, nikt nie chciałby w nich przebywać dłużej, niż kilka chwil. Projektowanie wnętrz pozwala na uzyskanie efektu, który z jednej strony ułatwia codzienne funkcjonowanie, ale z drugiej w pełni odzwierciedla to, kim są jego użytkownicy. Obecność elementów podkreślających indywidualizm i otwartość na niecodzienne rozwiązania aranżacyjne tworzy przestrzeń, w której można poczuć się komfortowo bez względu na okoliczności.

Preciasa to szczególna usługa projektowania wnętrz skierowana do osób o oryginalnym guście. Proponowane przez nas rozwiązania zostają dopasowane ściśle do indywidualnych potrzeb naszych klientów poszukujących kompleksowego wsparcia aranżacyjnego na wysokim poziomie.

Usługa uwzględnia wszystkie elementy odpowiedzialne za stworzenie idealnego efektu końcowego, w tym wykonanie projektu wnętrza, wizualizację oraz przygotowanie dokumentacji technicznej. Jako nasz klient zyskujesz możliwość wcześniejszego obejrzenia koncepcji w postaci wirtualnego spaceru 3D, podczas którego można przekonać się, jak w rzeczywistości będzie wyglądało luksusowe wnętrze. Przygotowany przez nas projekt to jednak nie tylko twórcze i praktyczne wykorzystanie przestrzeni – to także usługa obejmująca dobór spersonalizowanych dodatków będących dopełnieniem apartamentu lub mieszkania o meble, dekoracje oraz inne elementy wyposażenia idealnie oddające charakter jego przyszłych mieszkańców.