Realizacja wnętrz pod klucz

Kompleksowa usługa realizacji wnętrz

  • Home
  • /
  • Realizacja wnętrz pod klucz


Jedną z podstawowych cech, jaką oczekuje się dziś od usługodawcy, jest kompleksowość. W trosce o Twój czas oraz komfort dbamy o wszystkie te elementy, które sprawią, że wnętrze zostanie dopracowane w każdym calu, odpowiadając tym samym wizji przestrzeni zindywidualizowanej, wygodnej i nowoczesnej. Dobór właściwego wykonawcy projektu, osoby odpowiedzialnej za nadzór autorski oraz dekoratora wnętrza nie jest w tym przypadku wymagane – realizację wystarczy oddać w nasze ręce, a my, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i przy pełnej współpracy z klientem, dokonamy niezwykłych przemian.

Od realizacji projektu po oddanie kluczy do mieszkania

Realizacja wnętrz pod klucz to usługa oparta o nasz nadzór aktorski obecny na każdym etapie prac wykonawczych – z tą różnicą, że zamiast wyłącznie przygotować projekt i przekazać go wykonawcom, my koordynujemy podejmowane prace.

Doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów wnętrzarskich wykorzystujemy do tego, aby zaprojektować przestrzeń, wykończyć ją oraz wyposażyć we wszystko, co niezbędne. Dbamy o ustalone terminy oraz budżet, zajmujemy się nadzorem autorskim, prowadzimy rozmowy z wykonawcami, dopieszczamy każdy szczegół, aby w pełni odpowiedzieć na oczekiwania klienta. W rezultacie oddajemy lokal wraz z kluczami, a zatem wykończony zgodnie z projektem, w pełni wyposażony w funkcjonalne rozwiązania, uzupełniony o najmniejszy detal i modne dodatki – innymi słowy gotowy do tego, aby w nim zamieszkać.